powrót do listy

Kawa i jej magiczna moc

Kawa ma nie tylko tysiące aromatów... Marek Wnęk - barista i biegacz, opowiada o magii kawy.

O prozdrowotnych i pobudzających właściwościach kawy wiemy już od bardzo dawna. Metody jej hodowli, zbioru, obróbki, czy wreszcie zaparzania? Z tym odsyłam do fachowej literatury i na kursy. Tym razem będzie mowa o jej sekretnej mocy, o której nie przeczytacie w żadnej fachowej literaturze...

W momencie, kiedy kawa wreszcie trafi do nas w ulubionej postaci, zaczyna się rytuał. Magia tworzenia i wspomagania. Najpierw naszych ciał łaknących pobudzenia, potem umysłów, a na koniec projektów, którym się poświęcamy.

KAWA MA NIE TYLKO TYSIĄCE AROMATÓW, KAWA TO TEŻ TYSIĄCE SŁÓW UNOSZĄCYCH SIĘ NAD JEJ FILIŻANKĄ.

Pracując od kilku lat jako barista i szkoleniowiec wiele razy obserwowałem przeróżne reakcje, rozmowy. Od tych bardziej biznesowych po prywatne. Poznałem tysiące ciekawych osób. Znam też takich, dla których kawa stała się sposobem na życie i jego sensem. Ja sam patrząc na ostatnie lata życia i to czego dokonałem, wszędzie znajduje wspólny mianownik - kawę.

Najpierw była to dorywcza praca, potem stałem się baristą, później szkoleniowcem. Z kawą przeleciałem wiele szlaków górskich, żeby zatrzymać się w pięknej Barcelonie, nadal z kawą.

Moje marzenia cały czas dzięki temu magicznemu naparowi się spełniają.

Co z Waszymi? Dacie się namówić na filiżankę kawy?

Zostań Partnerem

Pobierz umowę

Wypij kawę on-line

Podaj liczbę kaw

PLN
 

Liczba wypitych kaw

509

Partnerzy medialni

DoRestauracji.pl
Łódzkie Kawiarnie
Smakosze Kawosze

Partner technologiczny

Axonaris