powrót do listy

Mo-ja Cafe - co kryje w swoich stylowych wnętrzach?

W naszej pomocowej drużynie jest krakowska kawiarnia Mo-ja, w której stylowych wnętrzach można nie tylko cieszyć się aromatem gorącej kawy, ale także smakować śniadania o każdej porze dnia oraz podejrzeć przez okno życie toczące się na historycznej ulicy Starowiślnej.

Ponadto każdy żywieniowy maniak znajdzie tutaj coś dla siebie. Wegetarianie, weganie, alergicy - to miejsce to dla was raj! :) Zapytaliśmy właścicielki Mo-jej, Asię i Anię, co jeszcze kryje się w klimatycznych wnętrzach starej krakowskiej kamienicy. Sami zobaczcie, jakie sekrety nam zdradziły.

Mamy nadzieję, że uda nam się wyciągnąć od Pań kilka sekretów, dzięki którym jeszcze więcej osób zapragnie odwiedzić Waszą Mo-ją. Prosimy o dokończenie...

Mo-ja to miejsce stylowe, idealne, żeby przysiąść i się zrelaksować, popracować, czy spotkać ze znajomymi albo rodziną na pyszne śniadania, lunche i desery.

Najbardziej lubimy śniadania, dlatego serwujemy je przez cały dzień!

Warto do nas zajrzeć, bo nasze dania nie tylko fantastycznie wyglądają ale też pysznie smakują. Mamy ogromny wybór śniadań, bagietek, makaronów, niebanalnych sałatek, a od poniedziałku do piątku doskonałe lunche dnia. Znajdziecie u nas domowe wypieki, chleb bezglutenowy, domowe konfitury, pasty do chleba, zupy robione na własnym wywarze a zioła hodujemy w naszym zielniku. To wszystko w nowoczesnym, ale też bardzo przytulnym otoczeniu.

Ludzie Mo-jej to przede wszystkim nasz zespół, który jest zgrany i pomocny, następnie nasze rodziny, które wspierają nas i każdy dokłada coś od siebie, żeby miejsce było wyjątkowe, nasi sąsiedzi, którzy wpadają „na kawkę” , czy „na ploteczkę” i oczywiście mieszkańcy Krakowa przychodzący ze znajomymi, z przyjaciółmi, rodzinami, żeby wspólnie spędzić czas na rozmowach przy przepysznym jedzeniu, oraz goście z zagranicy, którzy jak już raz przyjdą, to zawsze wracają. Każdy zostawia tutaj kawałek siebie i dzięki temu Mo-ja jest taka wyjątkowa.

Pomagamy, bo wierzymy, że każda pomoc się liczy i może zmienić czyjeś życie na lepsze, a dobro zawsze wraca pod różną postacią.

Kawa dla Fundacji to dla nas możliwość wsparcia osób aktywnych, które chcą powrócić do normalnego życia.

A dla naszych klientów, to szybka i łatwa forma pomocy na co dzień, w zasadzie to takie dwa w jednym, przyjemność z picia kawy i pomagania.

Fundację Poland Business Run znamy dzięki naszemu koledze Michałowi Żylińskiemu, który jest przez Fundację wspomagany i może robić wiele fantastycznych rzeczy, pomimo przeciwności losu. Wiemy od niego, że Fundacja faktycznie pomaga, dlatego przyłączyliśmy się i my. Polecamy też stronę Michała i jego FB, na których możecie zobaczyć jego dokonania: http://zerozalamki.pl.

I na koniec coś, czego nikt nie wie o Mo-jej: ściana za naszym barem, na której wisi nasze logo, to oryginalna ściana, którą odkryliśmy przy okazji remontu :) uwielbiamy ją i nasi klienci też!

enter image description here

Mamy nadzieję, że teraz już nikt nie będzie miał wątpliwości, że Mo-ja to miejsce, do którego trzeba zajrzeć. My oczywiście najbardziej polecamy Kawę dla Fundacji :)

enter image description here

Zostań Partnerem

Pobierz umowę

Wypij kawę on-line

Podaj liczbę kaw

PLN
 

Liczba wypitych kaw

509

Partnerzy medialni

DoRestauracji.pl
Łódzkie Kawiarnie
Smakosze Kawosze

Partner technologiczny

Axonaris