Fundacja

Fundacja Poland Business Run powstała, aby pomagać osobom z niepełnosprawnością ruchową. Kompleksowo i profesjonalnie pomagamy w ich aktywizacji, by mogli wrócić do pracy zawodowej oraz spełniać swoje marzenia. Naszym głównym celem jest wsparcie podopiecznych w zebraniu środków finansowych na zakup protez i rehabilitację. To niezbędne elementy, które stanowią fundament w powrocie do samodzielności i normalnego życia, a często, ze względu na koszty, bywają poza zasięgiem potrzebujących.

Jak pomagamy?

Realizujemy projekty o charakterze społecznym oraz charytatywnym, z których najbardziej znanym przykładem jest Poland Business Run, czyli największy biznesowy bieg charytatywny w formie sztafety, jaki udało sie do tej pory zorganizować w Polsce.

W 2016 roku wysiłek blisko 17 000 uczestników z Krakowa, Poznania, Katowic, Łodzi, Warszawy, Wrocławia i Gdańska przyniósł łącznie ponad 1 000 000 zł. Dzięki tym środkom pomogliśmy podopiecznym: Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty, Fundacji na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, Amp Active, Fundacji Katarzyny Rogowiec AVANTI oraz Stowarzyszeniom Unicorn i Pierwszy Krok.

Zostań Partnerem

Pobierz umowę

Wypij kawę on-line

Podaj liczbę kaw

PLN
 

Liczba wypitych kaw

509

Partnerzy medialni

DoRestauracji.pl
Łódzkie Kawiarnie
Smakosze Kawosze

Partner technologiczny

Axonaris