Dla mediów

Picie aromatycznej kawy to nie tylko przyjemność. Teraz też okazja, by pomagać. Projekt Kawa dla Fundacji to inicjatywa, dzięki której osoby kupujące kawę w hotelach, restauracjach czy kawiarniach, mogą świadomie wesprzeć działania społeczne. Nieważne, czy pijesz kawę na spotkaniu biznesowym, z drugą połówką czy po prostu masz chwilę dla siebie!

Zasady projektu są proste i opierają się na lojalności. Firma deklaruje chęć uczestnictwa w projekcie, wybierając ze swojej oferty od jednej do kilku kaw. Następnie otrzymuje od Fundacji materiały: naklejkę na drzwi, naklejkę na menu, a po 3 miesiącach współpracy certyfikat dla Partnera. Malutkie naklejki umieszcza w menu przy zadeklarowanych kawach, dużą naklejkę umieszcza na drzwiach lub oknach. Następnie obsługa informuje zainteresowanych gości, co oznacza naklejka przy kawie. W kolejnym miesiącu na podstawie raportów ilościowych, firma przekazuje Fundacji darowiznę na cele statutowe w kwocie 50 groszy od każdej sprzedanej, zadeklarowanej kawy.

Dlaczego to robimy? Ponieważ wszyscy na tym skorzystają!

 

FIRMA

narzędzie marketingowe, przychylność klientów, lepsza opinia, status Partnera akcji rosnący wizerunek, obecność na mapie Partnerów, nowych klientów

KLIENT

przyjemne z pożytecznym – świadome wsparcie społeczne, podczas picia kawy

FUNDACJA

środki finansowe na działania statutowe i pomoc podopiecznym!

 

Jesteśmy jedyną Fundacją w Polsce pomagającą osobom po amputacji od wsparcia psychologicznego, po zakup protez i rehabilitację. W kolejce na przyjęcie do grona podopiecznych czeka około 100 osób, które liczą na naszą pomoc. Projekt Kawa dla Fundacji to nowy pomysł, który powinien ułatwić nam niesienie dobra innym!

Współpraca

Firmy zainteresowane współpracą prosimy zapoznanie się z materiałami na stronie Krok po Kroku lub kontakt z koordynatorem projektu: Grzegorz Ludwin tel.: 511-614-144, e-mail: g.ludwin@pozahoryzonty.org

Kontakt dla mediów:

Beata Sowa tel. 12 422-02-99, e-mail: b.sowa@pozahoryzonty.org

Materiały do pobrania

Pakiet prasowy - Międzynarodowy Dzień Kawy
Pakiet prasowy - Kawa dla Fundacji
Logo PNG
Deklaracja dla nowych Partnerów
Plakat A3

Pobierz deklarację

Wyślij zgłoszenie

Wypij kawę dla Fundacji

Podaj liczbę kaw

PLN
 

Liczba wypitych kaw

129

Partnerzy medialni

DoRestauracji.pl
Łódzkie Kawiarnie
Smakosze Kawosze

Partner technologiczny

Axonaris